Спортклуб «Титан»Новости • Відкритий кубок Полтави з армспорту. Результати.

Відкритий кубок Полтави з армспорту. Результати.

оценок: 7

Відкритий кубок м. Полтава з армспорту

17 жовтня відбувся Відкритий чемпіонат Полтави з армреслінгу. Змагання проходили у приміщенні Полтавського кооперативного технікуму за адресою вул. Леніна 9/17.

В рамках даних змагань відбувся відбір спортсменів на Кубок України з армспорту, який пройде у Харкові 21-22 листопада. У чемпіонаті взяло участь 84 спортсмена, серед яких 9 з Кременчука:

Юрченко Іван (1999 р. н.)

Всі перелічені вище спортсмени тренуються у СК "Титан", де відвідують секцію армреслінга.

В результаті напруженої боротьби четверо кременчужан стали призерами змагань:

Калініченко Сергій у ваговій категорії 90+ у боротьбі на ліву руку зайняв друге, а на праву – перше місце. Також став переможцем (здобув перше місце) у абсолютній ваговій категорії, яка проходила на праву руку.

Виноградов Ігор (вагова категорія 75 кг) у боротьбі на ліву руку посів друге, на праву – перше місце.

Омельченко Тарас (вагова категорія 80 кг) зайняв третє місце на праву руку.

Черненко Катерина (вагова категорія 55 кг) у боротьбі на ліву руку стала третьою, а на праву – другою.

Вітаємо переможців і всіх учасників змагань та бажаємо нових спортивних досягнень!