Контакты

Для Украины

(067) 626-18-20
(097) 058-02-72
(095) 766-48-16
(095) 707-78-79
(063) 905-48-21

Только Кременчуг

(097) 245-20-73
(050) 554-83-71

Аккаунт

Корзина

Ваша корзина пуста :(

BCAA Xplode powder (1 kg)

оценок: 269
BCAA Xplode powder (1 kg)
Батончик в подарок
за каждую 1000 грн в заказе
1 483 грн
Код: 00093

Описание

Олімп БЦАА Експлоуд – не тільки ефективно, але й неймовірно смачно!

Це потужний амінокислотний комплекс, розроблений спеціально для справжніх спортсменів, який на 100% забезпечить потреби вашого організму в життєво важливих BCAA. В одній порції добавки міститься значна доза – 6 г незамінних амінокислот з розгалуженими ланцюгами (L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін) в найбільш оптимальному співвідношенні 2:1:1. Також препарат доповнено глютаміном та Вітамін B6.

Розглянемо основні можливості БЦАА Експлоуд:

– стимулює ріст м'язів;

– пригнічує катаболізм, запобігає руйнуванню м'язів;

– сприяє підвищенню силових показників;

– забезпечує енергією протягом всього тренування;

– зменшує жирові відкладення.

BCAA є основним субстратом для побудови м'язів. Ці незамінні амінокислоти становлять 35% від всіх м'язових білків. Вони відіграють важливу роль у процесах синтезу тканин, їх відновлення, володіють антикатаболічним ефектом.

Під час інтенсивних тренувань концентрація BCAA різко зменшується. Щоб компенсувати втрати, організм змушений руйнувати м'язові білки. Своєчасний прийом БЦАА Експлоуд дозволить запобігти даному процесу.

Одна з амінокислот, Лейцин, є важливим джерелом АТФ. Чим більше молекул АТФ синтезується, тим швидше відбувається відновлення сил.

Секреція білка можлива тільки при наявності вільних амінокислот. Під час та після тренування їх кількість істотно зменшується. Прийом BCAA після занять створює оптимальне середовище для відновлення їх запасів і побудови нових м'язових тканин.

BCAA благотворно впливають на зменшення жирової маси. Лейцин сприяє збільшенню вироблення гормону лептину, що відповідає за витрати та відкладення жиру. Таким чином виходить підвищити витрату калорій за рахунок переробки жиру, зменшити апетит, поліпшити метаболізм.

Глютамін бере активну участь у зростанні м'язів: оптимізує синтез білка і глікогену, сприяє створенню позитивного азотистого балансу, збільшенню об'єму м'язів, стимулює вироблення гормону росту.

Вітамін B6 забезпечує найбільш швидке засвоєння амінокислот в організмі.

Олімп БЦАА Експлоуд – це результативна добавка, яка сприяє швидкому відновленню і ефективному нарощуванню м'язової маси. Суміш легко розчиняється та володіє прекрасним смаком. Купити її за доступною ціною ви можете в нашому магазині.

Supp. facts

Фильтр