Магазин спортивного питания Протеин

Спортивный клуб - Титан
Спортклуб «Титан»Новости • Другий відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

Другий відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

оценок: 10

logo

12 червня в спортзалі ДЮСШ-2 відбувся другий відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи (однієї з трьох вправ силового триборства - пауерліфтингу). Ініціатором проведення змагань став президент атлетичного клубу «Титан» Віталій Островський. Спортивний захід було організовано комітетом з фізичної культури та спорту виконкому Автозаводської районної ради (голова Олександр Чернілін) за підтримки політичної партії блоку Сергія Тігіпка «Сильна Україна» та Групи компаній «Пенетрон-Україна». У чемпіонаті взяли участь атлети з Кременчука, Полтави, Комсомольська, Градизька та Світловодська.

У напруженій боротьбі перемогу в абсолютній першості святкував наш земляк, спортсмен CК «Титан» Юрій Колесник.Результат Юрія – 195 кг. Друге місце посів його одноклубник Андрій Федорненко (165 кг), а третє – ще один кременчужанин Сергій Ткаченко (155 кг), який тренується самостійно.

Автозаводський райспорткомітет планує зробити ці змагання традиційними та проводити їх двічі на рік з метою визначення найсильніших атлетів міста для участі в обласних та всеукраїнських турнірах.

foto

МЕНЮ