(050) 554-83-71

Аккаунт

Корзина

Ваша корзина пуста :(

Четвертий відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

оценок: 35

logo

21 травня в приміщенні ДЮСШ-2, за ініціативою «СК ТИТАН», відбувся четвертий відкритий чемпіонат Автозаводського району з жиму лежачи, який традиційно підтримує спорткомітет автозаводського виконкому. Серед 37 учасників змагань були представники з таких міст як Полтава, Комсомольськ, Кобеляки, Градизьк, Світловодськ та Кременчук.

Треба відзначити, що вперше на цих змаганнях гідно брали участь спортсмени Кременчуцького інваспорту.  В запеклій боротьбі були визначені найкращі з найкращих в абсолютних категоріях. Серед  чоловіків вже вкотре I-місце виборов Веселовський Сергій (м. Сітловодськ), поборовши штангу вагою 215 кг. ІІ зайняв Віталій Бурнат (м. Комсомольськ), с результатом 195 кг. ІІІ – Колеснік Юрій (м. Кременчук), с результатом 192,5 кг.

Серед жінок найкращою була спортсменка з Комсомольську Бурнат Олена, с результатом 60 кг. ІІ місце зайняла спортсменка інваспорту Риженко Дарья (м. Кременчук), яка показала результат 45 кг, ІІІ місце за спортсменкою Лисовою Вікторією (м. Кобеляки), яка підкорила штангу вагою 40 кг. В командному заліку найкращою стала команда СК «Титан» (м. Кременчук).

Цей чемпіонат проводиться з метою пропаганди здорового образу життя та розвитку цього молодого виду спорту. Тому заздалегідь запрошуються бажаючі чоловіки та жінки віком від 14 років показати свою міць та силу на п’ятому відкритому чемпіонаті Автозаводського району, який приурочується до дня нашого міста і відбудеться в кінці вересня.