Магазин спортивного питания Протеин

Спортивный клуб - Титан
Спортклуб «Титан»Новости • Третій відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

Третій відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

оценок: 19

logo

18 грудня в спортзалі ДЮСШ-2 відбувся третій відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи (однієї з трьох вправ силового триборства - пауерліфтингу).

Ініціатором проведення змагань став президент атлетичного клубу «Титан» Віталій Островський. Спортивний захід було організовано комітетом з фізичної культури та спорту виконкому Автозаводської районної ради (голова Олександр Чернілін).
Нацих змаганнях зыбралися спортсмени з міст Кременчука,  Комсомольська, Полтави. Запекла боротьба розгорілася за абсолютну першість змагань де до останнього не міг визначитися переможець. Та все ж у важкій боротьбі абсолютним переможцем чемпіонату став Андрій Федорнненко (клуб Титан, м. Кременчук), друге місце за Колєсніком Юрієм (клуб Титан, м. Кременчук), а третє за Бурнатом Віталієм (м. Комосомольськ).

В командному заліку перше місце посіли спортсмени клубу «Титан», м. Кременчук. Друге місце зайняла команда м. Комсомольська. Третє місце у спортсменів із Полтави. Зараз наші спортсмени готуються на чемпіонат Полтавської області, де у них є всі шанси завоювати там золоті медалі і увійти в збірну Полтавської області, представляючи наше місто на всеукраїнських змаганнях.

Фото:

МЕНЮ