Контакты

Прием заказов по телефону

Пн.-Сб.: с 9:00 до 18:00
Вс.: с 9:00 до 16:00

Для Украины

(067) 626-18-20
(097) 058-02-72
(095) 766-48-16
(095) 707-78-79
(063) 905-48-21

Только Кременчуг

(097) 245-20-73
(050) 554-83-71

Аккаунт

Корзина

Ваша корзина пуста :(

Animal Pak (44 pak)

оценок: 250

Описание

Banner Animal Pak

Энимал Пак – кращий вітамінно-мінеральний комплекс, перевірений часом!

Анимал Пак – це незамінна добавка для кожного атлета, який хоче досягти високих результатів у силовому спорті. Ретельно підібрані інгредієнти забезпечать організм спортсмена необхідною кількістю вітамінів, мінералів, мікро- та макроелементів. Це сприяє не тільки зміцненню загального стану організму, але й ефективному зростанню фізичних показників. Завдяки унікальному складу, Энимал Пак (отзывы подтверждают это) допоможе Вам:

– збільшити суху м'язову вагу, зменшити жирову масу;

– покращити силові показники;

– підвищити витривалість, розумову концентрацію, уважність;

– зміцнити здоров'я.

Анимал Пак вперше був випущений в 1983 році. За 30 років його популярність доросла до неймовірного рівня. За цей час він придбав мільйони прихильників у кожній країні світу. А протягом останніх восьми років (починаючи з 2005 р) він щорічно проголошувався кращим мультивітамінним комплексом за версією премії Supplement Awards порталу Bodybuilding.com's. Таким чином можна сміливо заявити: Энимал Пак – це реально діюча добавка, яка витримала випробування часом! Якщо до цих пір ви не переконалися в цьому на власному досвіді, то зараз саме час. Придбати Энимал Пак за доступною ціною ви можете в нашому інтернет магазині.

Якщо Ви переслідуєте мету стати потужним спортсменом, піднімати важкі ваги, та бути володарем красивого рельєфного тіла – без Анимал Пак Вам не обійтися! Адже в ньому містяться мега дози вітамінів та мінералів, антиоксиданти, рослинні екстракти, амінокислоти та інші поживні речовини. Вони є каталізаторами (кнопками запуску) багатьох хімічних реакцій, у тому числі і анаболічних процесів, без яких неможливо збільшення сили й зростання м'язової маси.

При серйозній підготовці нестача вітамінів може спричинити колосальні втрати. При відсутності хоча б однієї ланки безперервність ланцюжка валиться. Дефіцит однієї речовини призводить до зупинки вироблення інших елементів, необхідних для здорового розвитку організму, у тому числі й збільшення об'ємів мускулів. Энимал Пак (отзывы подтверждают) на 100% зможе забезпечити поживними речовинами організм навіть самого серйозного і масивного спортсмена. До того ж, ні для кого не секрет, що пауерліфтери, бодібілдери та інші силачі потребують ще більшої їх кількості. Особливо під час підтримки низькокалорійної дієти, коли з однотипною дієтичною їжею скорочуються поставки вітамінів, мінералів. Такі прогалини впливають не тільки на зниження продуктивності, витривалості, уповільнення анаболічних процесів, вони зменшують ефективність інших спортивних добавок. Анимал Пак – це підстраховка, завдяки якій ви завжди отримаєте максимум корисних властивостей з їжі!

Особливості складу добавки:

З кожною порцією Анимал Пак ви забезпечуєте свій організм більш ніж 60 унікальними компонентами, які поставляються в потрібній кількості і в найбільш оптимальний час. До складу добавки входить вітамінно-мінеральний, амінокислотний, антиоксидантний комплекси, матриця для підвищення продуктивності та суміш травних ферментів.

Вітамінно-мінеральна суміш містить 22 вітаміна та мінерала в досить великих порціях. Вони є каталізаторами багатьох хімічних реакцій, включаючи синтез білка.

До складу амінокислотного комплексу Энимал Пак включено 19 амінокислот, у тому числі всі незамінні. Вони володіють безліччю корисних ефектів: є джерелом енергії, прискорюють синтез білка, пригнічують катаболізм, сприяють спалюванню жиру.

Антиоксидантні речовини, такі як альфа-ліпоєва кислота, екстракт кісточок грейпфрута, винограду, коензим Q10 і деякі інші, що входять до складу Анимал Пак, захищають м'язи від руйнівної дії радикалів.

Матриця для збільшення працездатності реалізована на основі рослинних екстрактів і таких оптимізаторах як піридоксин, карнітин, L-аргінін, параамінобензойна кислота. Синергічна дію цих компонентів сприяє відчутному зростанню продуктивності.

Суміш травних ферментів сприяє скорішому та повному засвоєнню їжі. Панкреатин бере участь у перетравлюванні вуглеводів, ліпаза – жирів, бромелаїн, папаїн і VegPeptase 2000 – білків.

Энимал Пак – це вибір справжніх професіоналів!

Supp. facts

Banner Animal Pak

Фильтр