Магазин спортивного питания Протеин

Спортивный клуб - Титан
Спортклуб «Титан» • Новости

Новости

Четвертий відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

оценок: 35

logo

21 травня в приміщенні ДЮСШ-2, за ініціативою «СК ТИТАН», відбувся четвертий відкритий чемпіонат Автозаводського району з жиму лежачи, який традиційно підтримує спорткомітет автозаводського виконкому. Серед 37 учасників змагань були представники з таких міст як Полтава, Комсомольськ, Кобеляки, Градизьк, Світловодськ та Кременчук.

Треба відзначити, що вперше на цих змаганнях гідно брали участь спортсмени Кременчуцького інваспорту.  В запеклій боротьбі були визначені найкращі з найкращих в абсолютних категоріях. Серед  чоловіків вже вкотре I-місце виборов Веселовський Сергій (м. Сітловодськ), поборовши штангу вагою 215 кг. ІІ зайняв Віталій Бурнат (м. Комсомольськ), с результатом 195 кг. ІІІ – Колеснік Юрій (м. Кременчук), с результатом 192,5 кг.

Добавлено 21.05.2011 03:00

Читать дальше...

   

Чемпионат Украины по жиму лёжа

оценок: 23

logo FPU

16-19 марта в Тернополе прошёл Чемпионат Украины по жиму лёжа.

Команда Кременчуга была представлена тремя спортсменами - это юниор из клуба «Титан» Валерий Колесник, который показал результат 200кг и в итоге занял 6 место в категории до 93кг. Его одноклубник Андрей Федорненко, выступавший в категории до 83кг среди мужчин, с результатом 190кг занял 5 место в своей категории. А также Юрий Колесник из спортивного клуба «Нефтехимик», который занял 5 место в категории до 105кг с результатом 220кг.

Абсолютным же чемпионом стал Виктор Тесцов из Кривого Рога, который показал результат 342,5кг, что превышает мировой рекорд. Соревнования были отборочныим на чемпионат Европы, который пройдёт в Ялте в Августе этого года.

Добавлено 20.03.2011 03:00

   

Чемпионат Полтавской области. Жим лёжа

оценок: 16

12 февраля 2011 года в ДЮСШ-2 по инициативе СК «Титан», при поддержке Полтавской областной Федерации по пауэрлифтингу и Автозаводского спортивного комитета, впервые в Кременчуге был проведён чемпионат Полтавской области по жиму лежа по правилам IPF.

Добавлено 13.02.2011 03:00

Читать дальше...

   

Третій відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

оценок: 19

logo

18 грудня в спортзалі ДЮСШ-2 відбувся третій відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи (однієї з трьох вправ силового триборства - пауерліфтингу).

Ініціатором проведення змагань став президент атлетичного клубу «Титан» Віталій Островський. Спортивний захід було організовано комітетом з фізичної культури та спорту виконкому Автозаводської районної ради (голова Олександр Чернілін).
Нацих змаганнях зыбралися спортсмени з міст Кременчука,  Комсомольська, Полтави. Запекла боротьба розгорілася за абсолютну першість змагань де до останнього не міг визначитися переможець. Та все ж у важкій боротьбі абсолютним переможцем чемпіонату став Андрій Федорнненко (клуб Титан, м. Кременчук), друге місце за Колєсніком Юрієм (клуб Титан, м. Кременчук), а третє за Бурнатом Віталієм (м. Комосомольськ).

Добавлено 18.12.2010 03:00

Читать дальше...

   

Президент СК "Титан" Островский Виталий на чемпионате мира по пауэрлифтингу

оценок: 18

Островский В.Ф.

16-23 октября 2010 в г. Кахраманмараш, Турция состоялся чемпионат мира по пауэрлифтингу среди людей с отклонениями по зрению. В тяжелой борьбе со спортсменами из Ирана и Турции в весовой категории 125+ второе место занял кременчужанин, президент ГО "Клуб "Титан", - Виталий Островский

Призовые места в весовой категории 125+ распределились следующим образом:

  • 1-е место - Иран
  • 2-е место - Украина
  • 3-е место - Иран

В целом в чемпионате участвовали национальнвые команды 13 стран. Призовые места в командном зачете распределились следующим образом:

  • 1-е место - Иран
  • 2-е место - Россия
  • 3-е место - Украина

 

 

Добавлено 08.11.2010 03:00

Читать дальше...

   

Другий відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи

оценок: 10

logo

12 червня в спортзалі ДЮСШ-2 відбувся другий відкритий чемпіонат Автозаводського району м. Кременчука з жиму лежачи (однієї з трьох вправ силового триборства - пауерліфтингу). Ініціатором проведення змагань став президент атлетичного клубу «Титан» Віталій Островський. Спортивний захід було організовано комітетом з фізичної культури та спорту виконкому Автозаводської районної ради (голова Олександр Чернілін) за підтримки політичної партії блоку Сергія Тігіпка «Сильна Україна» та Групи компаній «Пенетрон-Україна». У чемпіонаті взяли участь атлети з Кременчука, Полтави, Комсомольська, Градизька та Світловодська.

У напруженій боротьбі перемогу в абсолютній першості святкував наш земляк, спортсмен CК «Титан» Юрій Колесник.Результат Юрія – 195 кг. Друге місце посів його одноклубник Андрій Федорненко (165 кг), а третє – ще один кременчужанин Сергій Ткаченко (155 кг), який тренується самостійно.

Добавлено 05.06.2010 03:00

Читать дальше...

   

Страница 5 из 5

МЕНЮ